adidas-nmd-r1-monochrome-pack
adidas NMD Monochrome Pack
5 (100%) 1 vote

Nepaisant savo jauno amžiaus, Adidas NMD turi daugybę spalvinių versijų. Šiandien prekyboje rasime ne tik sodrių spalvų arba pastelinių tonų batus, bet ir moro arba variantus, turinčius garsių prekinių ženklų logotipus. Tačiau dėmesio verti ir mažiau ryškūs, kaip pavyzdžiui Adidas NMD Monochrome Pack. Ką privalote apie juos žinoti?

Monochrome Pack švenčia metus!

Dvi Nomadų spalvinės versijos – švari balta ir glotni juoda prekyboje pasirodė lygiai prieš metus. Adidas didžiavosi faktu, jog šie minimalistiniai modeliai geriausiai pabrėžia išskirtinį NMD batų siluetą. Iš tikrųjų, šiuo atveju negalima kalbėti apie ypatumus ar originalius raštus. Monochrome Pack jėga visų pirma slypi formos švarume ir paprastume. Tačiau užtenka pažvelgti į šiuolaikinį sportbačių pasaulį ir galima pastebėti, jog būtent šis dizainas šiandien džiaugiasi sėkme. Kokie batai turi didžiausią sėkmės galimybę? Yra trys sportinių batų grupės, kurios džiaugiasi milžinišku populiarumu – retro modeliai, sukurti dar XX amžiuje, kurių interpretacijų atsiranda ir šiandien, pavyzdžiui Superstar, Stan Smith; stilingi ir futuristiniai, tokie kaip adidas Tubular bei minimalistiniai, pasižymintys begale privalumu. Prie pastarųjų yra priskiriami adidas NMD Monochrome Pack.

Kodėl verta juos turėti?

Jokie batai nesudaro geresnio garderobo pagrindo nei juodi arba balti. Pirmi idealiai tinka rudens-žiemos sezonui, antri yra nepakeičiami vasarą ir pavasarį. Be to, jų minimalistinis dizainas tikrai dera prie visko. Gali juos avėti kiek su kelnėmis ar legginsais, tiek su labiau elegantiškais deriniais. Tik sportinis paprastumas tiks prie miesto stiliaus elegancija paįvairintų „oversize“ įvaizdžių!

Specialistai teigia, jog tai labiausiai „žalia“ Nomadų versija. Spalvinis akcentas dingo net iš šoninių dalių, kurios jungia aulą su padu. Tačiau būtent šiame „žalume“ slypi Monochrome Pack jėga. Kiekvienas, kuris svajoja apie tikrai universalius sportbačius, kurie papildomai puikiai prisitaiko prie kojos ir užtikrina nepaprastą patogumą, privalo susimąstyti apie juodų arba baltų adidas NMD Monochrome batų įsigijimą!

fot. https://sneakernews.com/2017/02/17/adidas-nmd-monochrome-pack-release-date-info/

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *