adidas nmd
Adidas NMD x Supreme x Louis Vuitton
5 (100%) 1 vote

Garsaus aprangos kūrėjo – o tiksliau mados namų – logotipas produktui suteikia prabangios prekės statusą. Taigi nieko keisto, jog kartais sportinės mados pasaulyje įvyksta milijono verti bendradarbiavimai tarp garsiausių dizainerių ir sportinės aprangos gamintojų. Tokio bendro darbo metu buvo sukurti nauji batai adidas NMD su Louis Vuitton logotipu.

Pasaulį užkariavęs logotipas

Iš pradžių verta paminėti, jog Louis Vuitton tai vieni seniausių iki šiol veikiančių prancūzų mados namų. Jų įkūrėjas – Louisas Vuittonas daugiausia kūrė bagažą – kelioniniai krepšiai, lagaminai, mažos ir didelės rankinės buvo jo specialybė. Iki tokio lygio, jog kelioniniais aksesuarais jis aprūpindavo net valstybės vadovus. Tikriausiai jo įmonė iki šiol apsiribotų viena siaura linkme, jei ne Louiso sūnus, kuris dar tėvui gyvam esant perėmė dalį jo pareigų ir plėtė įmonę rinkodaros prasme. Būtent jis sukūrė įsiminantį įmonės logotipą – tarpusavyje supintas L ir V raides bei raštą, kurį šiandien žino visas pasaulis. Be to, tai vienas geidžiamiausių pasaulyje mados motyvų. Kiekviena mados sekėja svajoja turėti savo spintoje bent smulkmeną, papuoštą šiuo logotipu. Ar panašus likimas sutiks ir Louis Vuitton sportinius batus?

Adidas NMD x Supreme x Louis Vuitton

Kaip gerai žinome, Nomadai tai vieni naujausių, o kartu įdomiausių vokiečių koncerno batų. Todėl nieko keisto, kad būtent juos tobulina įmonės specialistai. Iki šiol buvo sukurta daugybė įdomių miesto klajokliams skirtų batų interpretacijų. Tačiau nei vienos negalima palyginti su ta, kurią puošia garsių mados namų logotipas. Toks kūrėjų derinys sudaro paruoštą garantuotos sėkmės receptą! Kaip atrodo batai, sukurti adidas, riedlentininkų avalynę gaminančio Supreme ir prancūzų mados namų bendradarbiavimo metu?

Tradicija + šiuolaikiškumas

Naujausias Nomadų modelis tai žinoma tradicinės Louis Vuitton spalvos – ruda ir smėlio. Aulą puošia kažkada paties Louiso sūnaus sukurtas raštas, kuris, neslėpkime, lemia, jog šie batai taps vienu geidžiamiausių šio pavasario modelių! Prie LV spalvų taip pat buvo priderintos šoninės detalės, jungiančios padą su aulu, todėl visuma atrodo labai harmoningai. Kadangi šiuo atveju atsirado trečias partneris, negalėjo pritrūkti Supreme logotipo, kuris įdomiai įsilieja į foną. Visi šie mados akcentai puošia garsų ir mėgstamą adidas NMD modelį, turintį puikią amortizaciją Boost putų pade.

Seniai žinoma, jog ir aukštoji mada siekia patogumo ir komforto. Tačiau vienų labiausiai tradicinių mados namų ir stipriausio sportinės aprangos gamintojo jėgų apjungimas gali nemenkai nustebinti. Be abejonių, adidas NMD su Louis Vuitton logotipu taps 2017 metų hitu. Gal jie netgi užgoš Yeezys 350 sėkmę? Jie tikrai turį milžinišką potencialą!

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *