Flyknitas ant Jordanų
Flyknitas ant Jordanų!
Rate this post

Nike nuo kelių gerų metų sėkmingai naudoja ant gaminamos avalynės flyknitius verpalus. Inovacinės siūlės surado mėgėjus visame pasaulyje, todėl oregoninis koncernas eina paskui smugį ir išleidžia pirmus Jordanus su Flyknitu. Pinta medžiagą galėsime pamatyti ant modelio Jordan Trainer 2 Flyknit.

Sėkmės gimimas

Jordan 2 Flyknit tai šiuolaikinė propozicija treningo avalynės aktyvaus gyvenimo būdo megėjams. Modelis primena pakankamai garsią akciją „Breakfast Club”, kurios pagrindine mintis sako apie tai, kad sėkmė yra sunkaus darbo ir pastangų efektu. Akcija tai 30 dienų trunkantys treningai, kurie buvo apdirbti Alexo Moldeno, populiaraus sportininko, žaidžiančio kažkada NFL.

Juodas flyknitas, prisilipdantis dirželis ir padas Zoom Air

Naujas darbas nuo Jordan Brand prezentuojasi labai įdomiai. Prie aulo Flyknit tipo buvo pritvirtintas elastingas dirželis iš sintetinės medžiagos. Dirželis yra prisilipdantis, dėka ko buvo gautas konstrukcijos sustiprinimas, o naudotojas turi galimybę optimalaus bato pritaikymo prie pėdos. Pade buvo panaduota Zoom Air technologija, kuri ne vieną kartą pasitikrino kaip patikima amortizacijos sistema.

Flyknitas ant Jordanų

fot. https://www.nike.com

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *