nike air woven
Nauji Nike Air Woven
Rate this post

Mada ne vieną kartą maišė prašmatnumą su menu, tačiau sportinės avalynės pasaulyje nedaug yra tokių modelių, kurių dizainas tikrai sustabdo kvepavimą krūtinėje. Apie naujus Nike Air Woven sunku nepasakyti „maži meno kūriniai”. Meilė nuo pirmo žvilgsnio? Be abejo taps stipresnė, kai uždėsi juos ant kojų ir pamatysi, kokie yra patogūs!

Air Woven – nepakankamai vertinamas Nike modelis

Kai įrašysi naršyklėje Nike Air, tai tikriausiai gausi rezultatus, kurie bazuoja ant Nike Air Max, eventualiai Nike Air Jordan. Air Woven tai modelis vis nepakankamai vertinamas, tikriausiai dėl pakankamai nekasdienės konstrukcijos. Tuo metu, kai visi klasikiniai sneakeriai yra vis labiau panašūs su bėgimo batais arba batais sporto klubui, Air Woven išsiskyria stiliumi, kurį galime pavadinti ne tik lifestiliniu, bet netgi casualiniu. Avimi batai su aulu primenančiu mokasinu aulą įdėtų ant patogaus, amortizuojančio pado Air-Sole. Ir nepaisant to, kad 2017 išėjo jau kelios naujos šio modelio interpretacijos iš 2000 metų, tai jokiam iš jų nepavyko gauti tinkamo žinomumo. Iki laiko.

Juostelė tartum meno kūrynis

Air Woven buvo inovaciniu dizaineriu iš Oregono sugalvojimu, nes išnaudojo naujasią Flyknit technologiją. Šiandien turime juos pardavimuose kaip ir ultra perlaidžioje versijoje, taip ir variante iš odos su medžiaginiais įdėjimais. Sekantis persilaužimas? Elastingas audinys, iš kurio Nike projektantai išaudė labai gražų aulą, ant kurio pastebime daugybę spalvų ir fantastišką medžaiginių strukturų išgaubimą. Pasirinkimui turime versiją visuose vaivorykštės spalvose ant balto, glotnaus pado, o taip pat baltai-juodą, idealiai susimaišantys miksas bei skirtingų žydros atspalvių su raudona sujungimas. Visos prezentuojasi vienodai efektyviai ir tikrai turi šansą tapti vasaros hitu.

Austi Nike Air Woven tai puikus raštų ir mados parodymas aukščiausiame lygyje. Būtent to dėka tokiems batų modeliams galima patikėti, kad sneakerių pasaulis visada bus pilnas naujų inspiracijų. Nauji Air Woven į pardavimus įeis 24 birželio dieną. Atsižvelgiant į jų išsiskiriančią išvaizdą bei nepaprastą nešiojimo komfortą, tikriausiai neužilgo sušildys vietas parduotuvių lentynose!

Fot.: https://www.nike.com/pl/launch/t/air-woven-premium-multicolor-2017, https://www.nike.com/pl/launch/t/air-woven-premium-black-wolf-grey-white-2017, https://www.nike.com/pl/launch/t/air-woven-premium-binary-blue-green-abyss

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *