Naujienos
TAIP – TEC 1:0 (0:0). (2012-09-11 09:58:06)

Gaila, labai gaila. Kitaip net nežinau kaip pradėti šį aprašymą. Buvome verti bent taško, tačiau fortūna šeštadienį nebuvo mūsų pusėje. Susirinkome visai neblogai, nors situacija nieko gero rungtynių išvakarėse nežadėjo. Pradėjome taip: Max‘as – Žygis, Ernis, Aurimas B., Boria – Ugnius, Aurimas T., Donce, Kesha, Rokas – Arvydas. Brofkė: Jurkus, Eima, Tėvas, Vytukas, Donatas U.

Trys taškai prieš Legioną (2012-09-04 09:24:25)

Jeigu prieš rungtynes su Spartaku situacija su žmonėmis buvo maždaug aiški, tai vakar daug žmonių prieš rungtynes buvo “po klaustuku”. Džiugu, kad prieš pat rungtynes tas neaiškumas virto į didžiausią kiekį žmonių šiame sezone, o tai mūsų šūkį padarė dar garsesnį!

Startas:  Max’as – Mindaugas B, Ernis, Aurimas B, Paulius – Rokas, Žygis, Donce, Kiesha, Aurimas T – Kipšas. Brofkė: Donatas U., Shimas, Eima, Tėvas, Vytukas, Makaras, Boria, Vytenis (su alum), Luris (pasijungė pirmojo kėlinio viduryje). Šaunu, kad į rungtynės atvyko ir Roko ir Donato U. šeimynos, Pauliaus draugė, pora Mindės draugių (kodėl net pora tai nežinau), balastas/inkaras – kurio atsikratėm po pirmo rato – Vaidas (ir rezultatai iškart atsirado :))), todėl sumoje turėjome gal 30 žmonių palaikančių Liūtus!

Taškas Ukmergėje (2012-08-30 10:17:58)

Susirinkome ir pajudėjome į rungtynes gana neblogai, atskirai į Ukmergę atvažiavo ir prisijungė Kipšas ir Luris, todėl sumoje turėjome net 18 (dar kartą pabrėžiu - AŠTUONIOLIKA!) žaisti pasiruošusių žmonių. Turbūt pirmą kartą šį sezoną mūsų brofkė nenusileido priešininkams, todėl ir šūkis prieš rungtynes nuskambėjo kur kas rimčiau nei Spartako.

Pradėjome taip: Max‘as – Mindaugas B., Ernis, Aurimas B., Paulius – Eima, Kieša, Luris, Aurimas T., Arvydas – Kipšas. Ant brofkės liko – Donce, Donatas U., Jurkus, Vytukas, Shimas, Laure ir Tėvas.

Išvyka į Ukmergę, kurioje niekam lengva nebūna! Šį sezoną tai bus jau trečiosios rungtynės su Spartaku. Abejas jau sužaistas rungtynes pralaimėjome ir nieko rimčiau ukmergiškiams pasiūlyti negalėjome. Praėjusį sezoną taip pat abu kartus jiems nusileidome.

Savaitgalį “Spartakas” namuose įveikė iš Lietuvos bankininkystės sistemos jau dingusį “Snorą” (dabar “Alfa – Ryders”) rezultatu 2:1, nors iki antrojo kėlinio vidurio dar atsilikinėjo, o tai dar kartą įrodo, kad namuose “Spartakas” taškų lengvai neatidavinėja.

Pralaimėjome Ozui (2012-08-28 09:15:55)

Susirinkome į šias rungtynes gana neblogai. Pradėjome taip: Tėvas – Aurimas B., Makara, Ernis, Vitalka – Eima, Donce, Kira, Kieša, Arvydas – Kipšas. Ant brofkės liko: Shimas, Vytukas, Donatas U. ir Aurimas T. Prieš antrąjį kėlinį pasijungė Luris, kuris prieš savaitę tapo “vyru” tiesiogine šio žodžio prasme. Sveikinimai jam!

Pradėjome gana sunkiai, tačiau Ozas taip pat neblizgėjo. Įmirkusi Panerio aikštė žaidimą padarė gana sudėtingu – daug prašoktų kamuolių, slidinėjimų ir netikslių perdavimų. Iš esmės tvarkėmės gana neblogai, tačiau pora progų Ozui pavyko susikurti. Maždaug kėlinio viduryje savo progos sulaukėme ir mes – po sumaišties Ozo baudos aikštelėje kamuolys atšoko Kiešai, kuriam beliko iš maždaug 8-9m nuginkluoti Ozo žaidėją stovintį vartuose (vartininkas tuo metu gulėjo kažkur baudos aikštelės krašte), tačiau smūgis gavosi nelabai vykęs ir Ozui pavyko išsaugoti savo vartus sausus...

« Ankstesnis 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 Kitas »