Naujienos
Septintasis III lygos turas (2014-12-02 09:15:55)

2014 m. gegužės 25 d. 14.00 Fabų stadionas.

Jei Saulė būtų dar keliais laipsniais padidinusi apsukas, aikštė būtų sudegusi . Po dvejų pralaimėjimų komandoms iš kurių turėjome imti taškus nuotaikos komandoje buvo ne kokios ir šioms rungtynėms registravomės labai sunkiai, vedantys gynybos grandies žaidėjai dar gydosi traumas, kiti nespėjo grįžti arba turėjo kitų pateisinamų reikalų. Priešininkas, jau gana pažįstamas - Prelegentai su visokių sričių ir visokio ryškio žvaigždėmis. Jie irgi dėl ankstyvo laiko rinkosi panašiai kaip mes.

Išėjome tokios sudėties: Dilys; Žygis, Ernė, Baltiejus, Kesha; Artūras, Luris, Kira, Doncė, Alvinas; Lukas.
Nuo pradžių planas buvo gan paprastas, žaisti nuo gynybos ir esant progai kontratakuoti. Rungtynių pradžia nuteikė puikiai, kraštu išvestas Alvinas pabėgo nuo gynėjų ir įmušė pirmą įvartį rungtynėse ir savo sąskaitoje III lygoje. Džiugina tai, kad galbūt pagaliau Alvinas rado raktą į priešininkų vartus ir muša jau antrose varžybose iš eilės. Po to Prelegentai įmušė išlyginamąjį įvartį 1:1. O po to prasidėjo Luko Show: vienoje iš mūsų kontrų jis pabėgo nuo jį dengusių gynėjų ir pasiuntė kamuolį į tolimąjį kampą. Prelegentai irgi neliko skolongi, mums praradus kamuolį jų aikštės pusėje, jie sienele gražiai aplošė vieną mūsų kraštą ir skersavo į baudos aikštelę kur jų puolėjas nepaliko jokių šansų Dyliui. Tačiau po to Lukas vėl pademonstravo savo techninius sugebėjimus, apėjo kelis gynėjus ir vėl panašiai smūgiavo kaip ir antrojo įvarčio metu ir kamuolys suspurdėjo priešininkų tinkle, 3:2. Po to pagal visą to mačo scenarijų turėjo mušti Prelegentai, tačiau šį kartą futbolo Dievas buvo mūsų pusėje. ŽAS‘ų būgnioro galva smūgiuotas kamuolys pataikė į skersinį, po to dar vienas smūgis kliudė virpstą. Buvo dar vienas momentas prieš pasibaigiant kėliniui kur labai didvyriškai sulošė Dilys ir Luuris, kažkaip neutralizavę Prelegentų puolėją vartininko aikštelėje.
Pirmas kėlinys baigėsi 3:2.

Nors rezultatas po pirmo kėlinio ir buvo teigiamas, tačiau labai nekėlėme galvos ir galvojome apie antrą kėlinį, kuris žadėjo žaidimą prieš vėją. Antrame kėlinyje Prelegentai vėl bandė atakuoti, tačiau mes labai protingai ir kompaktiškai gynėmės ir labai pavojingų momentų jie nesukūrė. Savo ruožtu priešininkams praradus kamuolį į priekį buvo išvestas Artūras, kuris išvengė nuošalės ir kartu su Alvinu išėjo prieš Prelegentų vartininką. Jų vartų sargas po klaidinančio Artūro judesio dėjo žingsnį link atbėgančio Alvino ir Artūras pats pasiuntė kamuolį į vartus, 4:2. Po šio įvarčio Prelegentai turėjo didinti apsukas ir todėl mums atsirado dar daugiau erdvės, labiausiai tuo naudojosi AurimasT, kuris gavęs kamuolį protingai jį valdė ir skirstė pasus. Po to atėjo vėl laikas Lukui, jis pasiekė savo trečiąjį įvartį ir komandos penktąjį. Gavęs tolimą perdavimą iš Ernio, Lukas išbėgo vienas prieš vartininką, gražiai permetė kamuolį per jį ir galva nukreipė į tuščius vartus, gražu 5:2. Prelegentai dar bandė pulti, tačiau mes tvarkingai gynėmės ir iškovojome labai svarbią pergalę. Ši pergalė svarbi taškais, tačiau dar svarbesnė psichologiniu aspektu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad sužaidėme kaip komanda ir pasiekėme pelnytą pergalę.