adidas nmd
Pavasariniai Adidas NMD
Rate this post

Adidas NMD tai neabejotinai vienas geriausių pavasario-vasaros sezono avalynės pasiūlymų, o tiksliau 12 geriausių – po 6 moterims ir vyrams skirtų vokiečių gamintojo paruoštų modelių. Kodėl verta susimąstyti apie jų įsigijimą? Rašėme: „Ar verta įsigyti adidas NMD? Patikrink, jei abejoji!“. Taigi pateikiame Nomadų asortimento naujovių apžvalgą!

NMD akcentas

Adidas ilgus metus buvo susikaupęs ties retro modeliais, tokiais kaip Stan Smith teniso ar Superstar krepšinio batai. Tačiau laikui bėgant to pritrūko. Pasaulis norėjo kažko dar, o šūviu į dešimtuką pasirodė batai, sukurti šiuolaikiniams miesto klajokliams. Mums gerai žinomi Nomadai žaibišku greičiu tapo labiausiai kultiniu gamintojo modeliu. Įdomu yra tai, jog dabar būtent jiems vokiečių įmonė skiria daugiausiai dėmesio. Pavasario kolekcijoje pasirodė skirtingi nomadų variantai – ne tik skirtingų spalvų (ką visada galima buvo stebėti šių batų atveju), bet ir medžiagų! Be Primeknit medžiagos taip pat pamatysime vasarą mėgstamą tinklelį! Kaip atrodo naujausi NMD modeliai?

Spalvos

Tarp spalvų nerasime didesnių staigmenų. Neryškūs pilki atspalviai tikrai patiko visiems Nomadams būdingo minimalistinio dizaino gerbėjams. Tarp dvylikos pavasarinių NMD modelių rasime keturis juodus. Nėra ko stebėtis – tai viena universaliausių šių batų versijų. SS2017 kolekcijoje taip pat atsirado smėlio atspalviai, raudona, balta, tamsiai mėlyna ir kas įdomu – geltona spalva! Tai tikriausiai pirmi istorijoje geltoni Nomadai, neįskaitant tų, kuriuos sukūrė Pharellas Williamsas. Išskirtinio dėmesio yra vertos šoninės detalės, jungiančios padą su aulu. Jos perėmė visas sodrias pavasario spalvas – raudoną, žydrą, turkio, skirtingus rožinius atspalvius ir netgi sidabro spalvą. Būtent jos lemia, jog nauji Nomadų modeliai ryškiai išsiskiria iš savo pirmtakų fono ir atrodo tiesiog įdomiau!

Medžiagos

Geriausiai žinomi adidas NMD modeliai yra tie, kurie šiek tiek primena kojines. Kalbama, žinoma, apie Primeknit medžiagą, kuri užkariavo adidas pasaulį tiek, kad iš jos netgi pasiuvo amžinai odinius Superstar batus! Tačiau pavasario sezonas nusimato kiek kitoks. Primeknit papildys tinklelis, iš kurio labai dažnai yra gaminama vasarinė avalynė dėl jo laidumo orui ir geros išvaizdos. Papildys tai tikrai tinkamas pasakymas. Daugybę šios kolekcijos modelių sudaro tinklelio ir Primeknit junginys, pavyzdžiui viena medžiagą pritaikius bato priekyje, o kitą jo galinėje dalyje. Tokiu būdu batai atrodo kitaip, stilingiau. Tačiau toks sprendimas tikrai prisideda ir prie Nomadų funkcionalumo.

NMD pavasario-vasaros kolekcijos tikrai negalima pavadinti spalvų fejerija. Gamintojas palaiko savo stilių, kurį pamilo milijonai žmonių visame pasaulyje. Tačiau neabejotinai pavasariniai modeliai yra kiek kitokie ir labiau stilingi. Įdomūs medžiagų junginiai ir įspūdingas kontrastų tarp aulo ir šoninių detalių žaismas lemia, kad norisi juos tuojau pat įsigyti! Deja, reikės dar šiek tiek palaukti, kadangi dar nėra tiksliai žinoma data, kai naujausi Nomadai pasirodys prekyboje. Būkite budrūs, jei norite juos sumedžioti!

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.