PUMA Fenty Trainer Hi 6
Rihanna x Puma Fenty Trainer Hi
Rate this post

Be abejo, kad vokiško ženklo Puma bendradarbiavimas su įžymia vokaliste Rihanna buvo šovimu į dešimtuką. Ženklas atgaivino savo įvaizdį, o kolekcijos Fenty pasiūlymas parduodasi žaibo greičiu. Turėjome jau creepersus, kurie pavergė fašionisčių iš viso pasaulio širidis. Buvo šiuolaikiniai sneakeriai suvarstomi su plačia, atlasine juostele. Dabar į veiksmą įeina treninginiai batai – Trainer Hi. Kuo dabar mus nustebins projektantė?

Minimalistiniai ir futuristiniai

Po visų Rihannos projektų Pumai aiškiai matosi, kad jos stilistika bazuojasi ant minimalistinio prieimo. Abiejuose Creepersuose, kaip ir nuo neseniai prieinamuose pardavimuose charakteriniuose šlepetėse, tikrai galima būtų galvoti, nuo ko priklauso jų aukšta kaina. Rihannos batai Pumai pagal taisyklę yra paprasti, o vienu metu ir nepaprastai užburiantys. Kiekviename modelyje yra kažkas, šalia ko neįmanoma praeiti abejingai. Dižiulį vaidmenį atlieka čia mažos detalės tokios, kaip minėta anksčiau juostelė, charaktirinis pado tipas ar unikali koloristika. Intuicija nenuvylė projektantės taip pat naujausio modelio Puma Fenty Trainer Hi atveju, kuris idealiai įsilieja į iki šiol pristatytą stilistiką, o taip pat pritraukia žvilgsnius išbaigtose kiekviename colyje dizainerinėmis detalėmis.

PUMA Fenty Trainer Hi

Efektyvios ir ryškios

Vienoda koloristika tai kažkas, kas leidžia ženklams išgaubti charakterines linijas ir sportinių batų grožio formas. Taip taip pat įvyko Puma Fenty Trainer Hi atveju, kurie gavo dvi koloristines versijas, abi išlaikytos žemės tonuose, tai yra smėlio rusva bei alyvuogių žalia. Aulas liko prailgintas ir siekia auksčiau kauliuko. Visuma yra pasiūta iš zomšo ir odos kombinacijos, tai yra Puma sekantį kartą įrodo, kad didžiausia jų firmos vertybe yra pagaminimo kokybė. Paprastus  batus su labai sportiniu siluetu  paįvairina detalės pridėtos Ri-Ri. Tai yra, tarp visko kito, įdomūs varstymai ar platus, odinis diržas bato priekyje, ant kurio matomas Puma Fenty by Rihanna bendradarbiavimo logotipas. Visuma įdėta ant storo, puikiai amortizuoto pado, kuris pridėda visumai futuristines išvaizdos.

Puikiai žinome, kad užtenka pasakyti, kad batai buvo sukurti bendradarbiavime Puma x Rihanna, kad fashionistės stotųsi į eiles. Tačiau, verta pripažinti, kad panašiai kaip ir ankstesniuose atvejuose, taip ir Fenty Trainer Hi atveju yra dėl ko muštis. Tai universalūs batai, o taip pat labai dizaineriniai ir fantastiškai papildo įvairių tipų stilizacijas!

Fot.: https://www.kicksonfire.com/rihanna-x-puma-fenty-trainer-hi-first-look/

Sharing is caring!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *